frplende

Nasz najnowszy katalog - GAIA

Niezależnie od tego, czy przy wyborze bielizny kierujesz się względami praktycznymi, czy estetyką, designem czy po prostu miłością do piękna. Długo myśleliśmy o tym, co napisać o katalogu, o bieliźnie którą produkujemy dla Was. Chcieliśmy napisać, że jesteśmy z niej dumni, że sprawia nam dużo frajdy to, co robimy, że jest nam bardzo miło, jak odbieracie naszą bieliznę i jak przesyłacie do nas swoje opinie. Daje nam to ogromną satysfakcję. Zresztą zobaczcie same, jakie słowa do nas spływają:
  • „A*** S** Jak dla mnie najlepsze są biustonosze firmy Gaia...zarówno kolorowe,jak i klasyczne.Uwielbiam. ”
  • „M*** S*** Odkryłam Gaie i się bardzo cieszę.lubie kolorowe stanik i które są bardzo gustowne”
  • „S*** K*** Dla mnie : Gaia,lubię wszystkie ,klasyczne,kolorowe,mam gamę już kolorów”
  • „A*** T*** Uwielbiam Gaie i za kolory i za klasykę mam kilka i napewno będą następne ”
  • „I*** I*** Uwielbiam Gaie za wygodę i komfort, a najbardziej lubię wasze piękne, kolorowe staniki.”
  • „Ro*** S*** K*** Żyj kolorowo, bo warto !!! Wasze biustonosze są i do tańca i do różańca Teraz mam chrapkę na Semi - Soft Denisa Maxi i wiem, że będę zadowolona ”
Takie słowa cieszą, motywują i dają dużo siły do pracy.Nasza projektantka o kolekcji powiedziała: „W kolekcji jesień/zima 2018/2019 firma Gaia wykorzystała subtelne hafty i delikatne koronki oraz nowoczesne materiały, które pomimo swej delikatności mają właściwości uciskowe. Nadają kształt oraz formują. Są jednocześnie sprężyste i nie rozciągają się. - Dobrze zbierają, podnoszą biust, dają komfort noszenia. I osiągamy to tylko przy użyciu jednej warstwy materiału. Na uwagę zasługują również materiały typu clin cut, które dzięki odpowiedniej technologii wykończenia po wykrojeniu nie prują się, nie strzępią się. A poprzez specjalne tłoczenie wzorów na materiale mamy wrażenie trójwymiarowości. - Kobieta ubrana w bieliznę czuje się komfortowo i jednocześnie zmysłowo. W kolekcji mamy też biustonosze z koronkowymi aplikacjami na dekolcie, możemy nałożyć ja pod t-shirt, albo odpiąć aplikację i zmienić biustonosz w bardzo seksowną bieliznę ”Zobaczcie same katalog, w którym mamy przyjemność zaprezentować kolekcję bielizny Gaia na sezon jesień/zima 2018/2019. Zobacz